- Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6.
Středa 1.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
AZ-kvíz
00:55Zajímavosti z regionů
01:30Dobré ráno
02:1013. komnata Filipa Čápa
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30O ševci Matějovi
06:00Král Drozdí brada
07:10O moudré Sorfarině
08:45Přítelkyně pana ministra
09:55Čarovný kamínek
11:20Setkání v červenci
12:45Dobrý voják Švejk
14:05RumplCimprCampr
15:55Šíleně smutná princezna
17:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:52Losování Sportky a Šance
20:05Četnické humoresky (17/39)
20:10Marečku, podejte mi pero!
21:35Výsledky losování Šťastných 10
23:04Dynastie Prachařů
23:05Marie Antoinetta (4/8)
00:25Josef Lux - Kříž...
01:15Banánové rybičky
02:15Na forbíně TM
02:55Pod pokličkou
03:35Bydlení je hra
04:00Chalupa je hra
04:20Zahrada je hra
04:45Zapomenuté příběhy 2. světové války (4/6)
00:00Nádherný svět
00:55Žiješ jenom 2x (2)
02:00Hranice bez hranic
02:30Stopy, fakta, tajemství
02:55Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:25Za brouky na stromy
03:50Sabotáž
04:20V zajetí železné opony
04:45Cesty víry
05:00Dobrodružství vědy a techniky
05:25Zázraky lidského génia II
06:00Velké stroje zblízka
06:50Kouzlo Velké Británie
07:40Naše tradice
08:25Tajemství života KHM
08:55Postřehy odjinud
09:50Znovuotevření baziliky sv. Vavřince a sv. Zdislavy v Jablonném v Podještědí
10:00Světci a svědci
11:30Středomoří - soužití člověka a přírody (3/5)
11:45Postřehy odjinud
12:35Příběhy divočiny
12:40Divoké světy
13:35Případ Thomase Crowna
14:20Namibie, naděje a budoucnost
16:00Planeta Česko
16:55Skryté skvosty II (8/10)
18:20Člověk jako živočišný druh (1/2)
18:45Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Krásné země z výšky
20:00V karavanu po Polsku (3/8)
21:00Zakázaný Memorial
21:30Letecké katastrofy
22:00Harry Palmer: Případ Ipcress (5/6)
22:45Zázraky techniky V
23:35Bojovníci ze Západní a Východní fronty - deníček RAF
00:20Prahou podzemní drahou (1/3)
01:25Hranice bez hranic
02:05Stopy, fakta, tajemství
02:30Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
03:00Babylon
03:30Cesty víry
03:55V zajetí železné opony
04:20Náš venkov
04:35Kriminálka Miami V (10)
00:40Specialisté
01:40Víkend
02:30Ulice (4692)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (143)
03:50Novashopping
04:50Země dinosaurů: Putování statečných
05:55Lucie, postrach ulice
07:30Pětka s hvězdičkou
09:15Zootropolis: Město zvířat
10:55Honza málem králem
13:05Nebe a dudy
15:00O statečném kováři
16:55Ulice (4693)
18:25Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Utajený šéf V
20:20Survivor Česko & Slovensko III
21:40Specialisté (4)
23:40Nebe a dudy
00:45Ulice (4693)
02:40Žabí král aneb Železný Jindřich
03:45Novashopping
04:45Ano, šéfe!
00:00Policie v akci
01:05Policie Hamburk VIII (14)
02:05Policie Hamburk VIII (15)
03:00Closer VII (11)
04:00Jak se staví sen
04:50Pohádky Bolka a Lolka
06:00Zoo (195)
06:20Víla Zuběnka
07:40Hlava rodiny
09:45Přes palubu
11:55Dařbuján a Pandrhola
14:15Jak se budí princezny
16:00Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Polda V (5)
20:15Show Jana Krause
21:40Show Jana Krause
22:40Ano, šéfe!
23:45Hlava rodiny
00:55Víla Zuběnka
03:10Desperado
01:10Nevyřízený účet
03:15Česko za zázraky a tajemstvím
04:45Muž na laně
05:20Kriminálka Miami V (9)
07:40Kriminálka Miami V (10)
08:35Vzkaz v láhvi
09:30Ghost Rider
12:05Expresní zásilka
14:10Tajemství hradu v Karpatech
16:00Smrt jí sluší
18:05Vyměřený čas
20:00Strážci
22:15Tři králové
01:30Prci, prci, prcičky: Na táboře
03:40Teorie velkého třesku X (23, 24)
00:20Teorie velkého třesku XI (1, 2)
01:05Malý Sheldon VI (20, 21)
01:50Zlatá sedmdesátá (17, 18)
02:30Griffinovi (4, 5)
03:10TELE TELE
03:55Susedia VI (11)
04:25Zig a Sharko IV (22, 23, 24, 25)
05:10Bakugan: Ozbrojená aliance (103)
05:50Přátelé (15, 16)
06:002 $ocky II (20, 21, 22, 23)
07:00Malý Sheldon VI (22)
08:45Malý Sheldon (1, 2, 3)
09:10Susedia VI (12, 13)
10:25Dva a půl chlapa X (6, 7)
11:55Přátelé (15, 16)
12:50Teorie velkého třesku X (23, 24)
13:45Teorie velkého třesku XI (1, 2)
14:352 $ocky II (24)
15:252 $ocky III (1, 2, 3)
15:55Zlatá sedmdesátá (19, 20)
17:20Dva a půl chlapa X (8, 9)
18:15Malý Sheldon (4, 5)
19:10Teorie velkého třesku XI (3, 4, 5, 6)
20:00Přátelé (17, 18)
21:45Griffinovi (6, 7)
22:40Dva a půl chlapa X (8, 9)
23:35Teorie velkého třesku XI (3, 4, 5, 6)
00:30Malý Sheldon VI (22)
02:10Malý Sheldon (1)
02:30Zlatá sedmdesátá (19, 20)
02:50Griffinovi (6)
03:30TELE TELE
03:55Susedia VI (12)
04:25Američtí sběratelé XVIII (2)
01:05Pomozte autům V (4)
01:45SAS: Přežij a vyhraj Austrálie (5)
02:30Walker, Texas Ranger IV (15)
03:15Absa Cape Epic Best of MEN
03:55K.O. magazín (52)
04:35Walker, Texas Ranger IV (14)
05:20Strážci hranic: Amerika (19, 20)
06:05Mistři zastavárny XX (14)
06:45Američtí sběratelé XVIII (2)
07:40Pomozte autům V (4)
08:35Kobra 11 XVI (8, 9)
09:35Walker, Texas Ranger IV (15)
11:30Válka skladů IV (1, 2, 3, 4)
12:30Mistři zastavárny XX (15)
14:30Strážci hranic: Amerika (23, 24)
15:30Kobra 11 XVI (10, 11)
16:30Válka skladů IV (5, 6)
18:35Mistři zastavárny XX (16)
19:30Svět motorů (43)
20:30Pomozte autům V (6)
21:30Walker, Texas Ranger IV (16)
22:25Kobra 11 XVI (10, 11)
23:20Američtí sběratelé XVIII (3)
01:20Pomozte autům V (5)
02:00Strážci hranic: Amerika (19, 20)
02:45Walker, Texas Ranger IV (16)
03:25Ligue 1 Highlights (30)
04:20Můj přítel Monk VIII (3)
00:45Můj přítel Monk VIII (4)
01:20Beze stopy V (2)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (22)
02:45Na lovu IV
03:25Co na to Češi
04:05Riskuj!
04:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
05:45Na lovu
06:30MasterChef Česko IV (32)
07:25Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (18)
08:40Don Matteo VII (12)
09:35Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (21)
10:50Beze stopy V (2)
11:45MasterChef Česko IV (33)
12:40Don Matteo VII (13)
14:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (22)
15:10Můj přítel Monk VIII (1)
16:05Můj přítel Monk VIII (2)
17:05Kriminálka Las Vegas III (4)
18:00Kriminálka Las Vegas III (5)
18:55Můj přítel Monk VIII (5)
20:00Můj přítel Monk VIII (6)
20:55Beze stopy V (3)
21:50Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (1)
22:45Don Matteo VII (13)
23:35Můj přítel Monk VIII (5)
00:45Můj přítel Monk VIII (6)
01:20Beze stopy V (3)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIV (1)
02:40Na lovu
03:20Co na to Češi
04:05Simpsonovi XXII (3)
00:25Simpsonovi XXII (4)
00:50Futurama VI (1)
01:20Futurama VI (2)
01:45Top Gear XVII (5)
02:15Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (3)
03:30Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (4)
04:00Ženy ve wrestlingu VIII (9)
04:30Příhody Bolka a Lolka
05:30Těžká dřina
06:00Partička XXL
06:25Partička
07:40Top Gear 2011 (6)
08:25Top Gear XVII (6)
09:30Hvězdná brána VI (17)
10:35Hvězdná brána VI (18)
11:30Futurama VI (1)
12:35Futurama VI (2)
13:05Simpsonovi XX (21)
13:35Simpsonovi XXI (1)
14:00Simpsonovi XXI (2)
14:30Simpsonovi XXI (3)
15:00Hvězdná brána VI (19)
15:20Hvězdná brána VI (20)
16:15Futurama VI (3)
17:15Futurama VI (4)
17:45Simpsonovi XXII (5)
18:15Simpsonovi XXII (6)
18:45Simpsonovi XXII (7)
19:15Simpsonovi XXII (8)
19:45Autosalon.tv
20:15Fotr na tripu VII
21:25Brickleberry III (10)
22:15Vandráci (3)
22:35Simpsonovi XXII (5)
23:15Simpsonovi XXII (6)
23:40Simpsonovi XXII (7)
00:10Simpsonovi XXII (8)
00:40Futurama VI (3)
01:10Futurama VI (4)
01:40Brickleberry III (8)
02:10Top Gear XVII (6)
02:30Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (5)
03:45Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (6)
04:20Ženy ve wrestlingu VIII (10)
04:55Rodina doktora Kleista (12)
00:15Rodina doktora Kleista (13)
01:20Ve hře je láska (162)
02:30Ve hře je láska (163)
03:25Lásce navzdory (25)
04:30Karolína, domácí kuchařka
05:30Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:25Sestřičky (15)
07:20Slunečná (122)
08:45Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Rosamunde Pilcher: Algoritmus lásky
12:00Záchranáři z hor VII (2)
14:05Záchranáři z hor VII (3)
15:05Ve hře je láska (164)
16:05Ve hře je láska (165)
17:00Záchranáři z hor VII (4)
17:55Záchranáři z hor VII (5)
18:55Inga Lindström: Hanna a její narozeniny
20:00Sestřičky (16)
21:55Zoo (195)
23:15Rodina doktora Kleista II (1)
00:25Rodina doktora Kleista II (2)
01:30Ve hře je láska (164)
02:45Ve hře je láska (165)
03:40Lásce navzdory (26)
04:45Mistři bolesti (7)
00:15Commando: Britská námořní pěchota (3)
01:10Těsné úniky 2. světové války (3)
02:20Převratné zbraně (1)
03:35Veterinář z Yorkshiru XI (1)
04:50Hausbót Petra Horkého
06:00Prima Česko
06:25Prima Svět
06:50Tajný život majáků II (1)
07:20Obnažený vesmír IV (5)
08:25Expedice Stříbrný spitfire
09:25Umění přežít V (3)
10:40Život v divočině (2)
11:40Pohotovost pro exotická zvířata VII (4)
12:50Touha po zlatě (1)
13:50Touha po zlatě (2)
14:55Tajemství světových mrakodrapů (2)
16:00Zapomenuté megastavby V (8)
17:00Letecké katastrofy: Nové důkazy IV (7)
18:00Nekončící povely (3)
19:00Zelená planeta (1)
20:00Zvířecí výzbroj (3)
21:15Mistři bolesti II (9)
22:25Šílené počasí: Skutečné záběry VI (1)
23:20Bombardér Lancaster
00:05Kolaborovali s nacisty (9)
01:35Vetřelci dávnověku XIV (4)
02:40Zakázaná historie VI (4)
03:40Když žraloci útočí V (2)
04:5013
00:45Utajená pomsta
02:35Námořní vyšetřovací služba VIII (22)
04:20M.A.S.H
05:15Příhody Bolka a Lolka
05:40Bolek a Lolek
06:00M.A.S.H
06:20M.A.S.H
06:40Námořní vyšetřovací služba VIII (22)
07:05Námořní vyšetřovací služba VIII (23)
08:00Říše divů
09:05Temné záměry
10:55Hostinec U Kamenného stolu
12:50Orel Eddie
15:00Hvězdný prach
17:15Stmívání
20:00Poslouchej
22:30Věznice vyvolených
00:15Flash Gordon
02:35Námořní vyšetřovací služba VIII (23)
04:50FL: SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
00:30Sportovní infoservis
02:30EL: Olympiakos Pireus - FC Barcelona
09:00Týden v motorsportu (17)
11:00Tiki - Taka - 241
11:30Mercedes - Benz Virtual GP - Long Beach, USA
13:00LET: Investec South Africa Women’s Open - 4. den
15:00ELH: HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec
17:30EL: Fenerbahce Istanbul - AS Monaco
19:40Bomby na ledu (29)
22:00Footcast Preview (12)
23:00LIQUI MOLY Maverick Hill Climb Czech (1)
23:30Česká ulička Michala Hrdličky - Jiří Lehečka (6)
00:00MLB: Baltimore Orioles - New York Yankees
00:30Sportovní infoservis
03:30Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:20Nebezpečné vztahy live
07:15Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:15Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:20Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05André Rieu - Šťastné dny jsou zase tu
20:15Ona a on
23:25Moje zprávy
23:55VIP svět
00:05Exkluziv Kateřiny Brožové
00:20Na plac!
01:45Ostříháno
02:30Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
01:50Futsal: 1. Futsal liga 2023/2024
02:00Branky, body, vteřiny
04:10Fotbal: Liga mistrů UEFA
04:20Archiv D: Blahopřání
04:55Cyklotoulky
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Studio Time Out
06:00Archiv D: Blahopřání
07:00BBV po 25 letech
07:40Panorama
07:55Golf Time
08:25Basketbal: Španělská basketbalová liga 2023/2024
08:40Motorismus: Speedway GP 2024
10:35Panorama
12:05Cyklotoulky
12:25Volejbalový magazín
12:35Futsal: 1. Futsal liga 2023/2024
12:55Fotbal: Liga mistrů UEFA 2023/2024
15:00Fotbal: Magazín UEFA
15:35Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
16:25Sokolský zpravodaj
18:15Atletika: Diamantová liga 2024
18:25Motorismus: Svět motorů
20:30Fotbal: TCL V Repre
21:35Fotbal: Magazín EURO 2024
22:35Fotbal: Liga mistrů UEFA
23:05Fotbal: Magazín UEFA
23:40Branky, body, vteřiny
00:30Motorismus: Svět motorů
00:45Fotbal: TCL V Repre
01:50Branky, body, vteřiny
02:50Futsal: 1. Futsal liga 2023/2024
03:05Zprávy
00:00Události v regionech
00:10Události v regionech
00:35Zprávy
01:00Týden v regionech
01:10Týden v regionech
01:36Zprávy
02:00Události v regionech
02:10Události v regionech
02:35Zprávy
03:00Týden v regionech
03:10Týden v regionech
03:36Zprávy
04:00Regiony ČT24
04:10Zprávy
05:00Branky, body, vteřiny
05:10Interview ČT24
05:20Studio ČT24
05:47Zprávy
06:00Reportéři ČT
06:10Studio ČT24
06:50Zprávy
07:00Archiv ČT24
07:05Z metropole
07:32Zprávy
08:00Objektiv
08:31Zprávy
09:00Hyde Park Civilizace
09:05Zprávy v 10
10:00Studio ČT24
10:03Zprávy
11:00Studio ČT24
11:03Zprávy ve 12
12:00Studio ČT24
12:30Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy v 16
16:00Studio ČT24
16:03Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:50Branky, body, vteřiny
19:5290’ ČT24
20:0620 let od vstupu do EU
21:35Zprávy ve 23
23:00Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Zajímavosti z regionů
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Zajímavosti z regionů
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Czech dance tour 2024: Brno
14:00Óčko hity
14:05YouTube Chart
15:00Óčko hity
17:00Smartmania
18:00Óčko hity
18:05Party ride
19:00O Black List
20:00Hot hity
21:00Óčko Unlocked
21:30Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Ikony Kamila Střihavky
01:00Janet Jacksonová (2/4)
01:35Filmařské legendy
02:20Galerie... kde byste je nečekali (3/6)
03:00Bohové a hrdinové antických mýtů
03:30Igor Šebo
03:50Před půlnocí
04:00Terra musica
04:30Uchem jehly
04:55Události v kultuře
20:00Evropský koncert 2024
20:15Galerie... kde byste je nečekali (4/6)
21:55Zlatá šedesátá II
22:25Jedna báseň
23:20Americký step
23:25Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
00:30Kroky a skoky české animace (5/6)
00:50Kim Novaková: hvězda s duší rebelky
01:20Hokusai: Stařec posedlý malováním
02:10Ladí neladí
03:10Roztroušený Hnát
04:05Před půlnocí
04:30Babylon
04:55